TOPLU SMS

Türkiye"nin En Ucuz En Hızlı Toplu SMS Servisidir!

Toplu SMS servisi!

Toplu SMS bilindiği üzere çağın iletişim aracıdır. Hem çok hızlı hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı pek çok büyük firma ve Kobilerin tercihidir.

Aynı zamanda Dernek, Oda, Vakıf, Pazarlama üzerine hizmet veren kuruluşlar, Bireyler, Mazağazalar ve aklınıza gelebilecek her alanda Toplu Mesaj kullanılmaktadır.

Kurt GSM olarak sizlere çok düşük kar ile SMS hizmeti sağlıyoruz. Türkiye çapında fiyatlarımızı incelerseniz rakip göremeyeceksiniz. Hem de bu kalitede SMS için ödeyeceğiniz miktarlar oldukça düşüktür. Yeni Kanuna göre SMS Lerin gönderici kısmında Firma isminizin çıkması bir zorunluluktur. Ayrıca 2015 Mayıs ayında yürürlüğe girecek Toplu SMS kanunu ile de belli bir mağazası olmayan yani Doğrudan satış yapanlar SMS atmadan önce izin almak zorundalar, Pornografik içerikli mesajlar ve Siyasi mesajlarda yine gönderimden önce izin alınması gereken kuruluşlardır. Ancak normal bir ayakkabı mağazası, Dernek, Müftülük, Market ve buna benzer mekanların SMS atmadan önce izin alması zorunluluk değildir. Bu konu hakkında E ticaret kanunu inceleyebilirsiniz.

before afterTeknolojiyi Kurt GSM ile takip edin, Ucuz ve Kaliteli iletişime geçin.

Ucuz ama güven vermeyen firmalardan sizleri kurtarıyoruz.

Yolladığınız Mesajların raporlarını anında alabiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu panellerimiz ile karmakarışık işlemlerden kurtarıyoruz.

Dikkat edin işinize güç katarken bağımlılık yaratabiliriz.

BTK Onaylı Yasal SMS servislerini tercih etmenizi öneririz.

Çok Yakında Yeni Servislerimiz ile Hizmetinizde olacağız.

Hiç şüphesiz Toplu SMS kullanımlarında ilk sıralarda Dernekler yer almaktadır. Çünkü haberleşmenin en kolay ve en hızlı yolu Toplu Mesajdır. Dernekler üyelerine her türlü bildirimi Toplu SMS ile yapmaktadırlar. Örneğin bir cenaze olduğunda bunu anında Toplu SMS göndererek duyurabilmektedirler. Örneğin bir aktivite yapacaklarında piknik ve benzeri uygulamalar olarak hemen üyelerine Toplu olarak mesaj yollayan dernekler böylece üyeleri ile aralarındaki bağı güçlendirmektedirler. Kurt Gsm olarak özellikle dernekleri düşünerek hem ucuz tarifeli Toplu SMS hizmeti sunuyoruz hem de kaliteli hizmet vermemiz dolayısı ile çok sayıda üyemiz memnuniyetini dile getiriyor. İkinci sırada ise Marketler geliyor, Üçüncü sırada Mağazalar, Siyasi Partiler ve yeni açılan işletmeler Toplu SMS ile reklamlarını yaparak kendilerini kolayca duyurabiliyorlar. BTK onayı olmayan ve TİB ile arabağlantı yapmamış kurumların Toplu SMS gönderme hizmeti vermesi yasaktır. Ayrıca Sermayesi 1.000.000 TL olmayan kuruluşlarda Artık Toplu SMS göndermek için lisans alamayacaklar. Bundan dolayı piyasadaki firmaların daha derli toplu hale geleceğini düşünüyoruz.

Şuan için KURTGSM olarak sizlere Türkiye de satılabilecek en ucuz fiyata TOPLU SMS Gönderme imkanı sunuyoruz. Bu fiyatlarda kar oranımız %10 un bile altındadır. Daha ucuz fiyata SMS satılması mümkün olan bir durum değildir. Genel haberleşme giderleri, Maliyet, Personel giderleri, vs. masraflar düşünüldüğünde KURTGSM sizlere neredeyse %3 kar marjı ile SMS satışı yapmaktadır. Lütfen SMS aldığınız yerler bu fiyatın altına sizlere teklif veriyor ise dikkat ediniz. Bazı kuruluşlar SMS göndermediği halde sizlere gönderdik diyerek çok ucuz fiyata bu işi yapmaktadırlar, aslında sizin ödediğiniz meblağ düşük gibi görünsede bu sefer hiç randıman alamayacağınızdan dolayı daha pahalı hizmet alış olduğunuzu unutmayınız.

Toplu SMS Fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Küçük Paket Az SMS kullananlar içindir

5000 ADET

Süre Sınırı Yok.

5 Adet Başlık Tanımlayabilme

Gelişmiş Raporlar

API Hizmeti

Hitaplı Mesaj

Kdv Öiv Dahil

Giriş Yaparak Satın alabilirsiniz.

Orta Paket Orta Derece SMS kullananlar içindir

10.000 ADET
200 TL

Süre Sınırı Yok.

5 Adet Başlık Tanımlayabilme

Gelişmiş Raporlar

API Hizmeti

Hitaplı Mesaj

Kdv Öiv Dahil

Giriş Yaparak Satın alabilirsiniz

Büyük Paket Sık SMS kullananlar içindir.

100.000ADET
1500 TL

Süre Sınırı Yok.

5 Adet Başlık Tanımlayabilme

Gelişmiş Raporlar

API Hizmeti

Hitaplı Mesaj

Kdv Öiv Dahil

Giriş Yaparak Satın alabilirsiniz
responsive

Yılların Bilgi Birikimi

Tecrübeli Genç Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.!